„Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić …” ~Leonardo Da Vinci

SKY-RAD TO STALE ROZWIJAJĄCA SIĘ EKIPA ZE SZCZEGÓLNYM ZAMIŁOWANIEM DO PODNIEBNYCH PRZYGÓD Z pasji do lotnictwa, małymi krokami do celu - tak właśnie powstała nasza firma, której właścicielem jest pilot-instruktor chodzący od najmłodszych lat z ,,głową w chmurach”. Specjalizujemy się w lotnictwie lekkim i ultralekkim. Podstawowy profil działalności to wynajem samolotów, szkolenia teoretyczne i praktyczne do uzyskania uprawnień oraz usługi serwisowe. Sky-Rad to profesjonalna kadra instruktorska i życzliwi pracownicy, którzy zapewniają najwyższy standard obsługi oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Chcemy dzielić się swoją pasją, pokazać świat z góry, który jest zjawiskowy i nabiera właściwych proporcji. Nasza baza znajduje się na wrocławskim lotnisku Aeroklubu Dolnośląskiego w Mirosławicach (ICAO: EPMR), gdzie posiadamy własny hangar oraz zaplecze biurowe z miejscem noclegowym. Działamy również na innych lotniskach i lądowiskach w Polsce i Czechach. W naszej flocie znajdziesz nowoczesne i sprawdzone samoloty o pięknej sylwetce, na pokładzie których będziesz mógł poczuć dziecięcą frajdę i złapać podniebnego „bakcyla”!

Skontaktuj się

Z NAMI

TELEFON
ADRES E-MAIL
NASZA LOKALIZACJA
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

V

O

U

C

H

E

R

W celu zakupu Vouchera prosimy o kontakt: