„Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić …” ~Leonardo Da Vinci

SKY-RAD to nowoczesna, lotnicza działalność stworzona z pasji do podniebnych przygód. Założona przez Radosława Jurgę w 2015 roku w Świdnicy zajmująca się lotnictwem lekkim, a w szczególności ultralekkim. Personel SKY-RAD to przede wszystkim profesjonalna kadra instruktorska, mechanicy i entuzjaści awiacji zapewniający miły kontakt z klientem i obsługę na odpowiednim poziomie. Chcemy dzielić się swoją pasją, pokazać świat z góry, który jest zjawiskowy i nabiera właściwych proporcji. Nasza flota to nowe samoloty czołowych producentów na rynku, często wyposażone w nowoczesną awionikę glasscockpit z autopilotem, jak również podstawowe przyrządy analogowe zapewniające wieloaspektowe szkolenie lotnicze. Dodatkowo wszystkie nasze statki powietrzne posiadają na pokładzie system ratunkowy (spadochron) co jeszcze bardziej zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Zespół napędowy naszych samolotów to bardzo cicha i ekonomiczna jednostka spełniająca normy hałasu oraz zużywająca jedyne od 10 do 20 litrów na godzinę lotu benzyny samochodowej lub lotniczej. Nasza baza z zapleczem biurowo-hangarowym na lotnisku aeroklubowym w Mirosławicach (icao: EPMR) zapewnia łatwy dojazd z Wrocławia i innych miejscowości. Dostępny jest również duży parking oraz miejsce dla dzieci. Jestesmy dostępni również na innych lotniskach i lądowiskach w Polsce i za granicą. Podstawowy profil działalności SKY-RAD to wynajem samolotów, szkolenia teoretyczne i praktyczne, loty widokowe. Ponadto oferujemy loty specjalistyczne takie jak holowanie szybowców i banerów, loty w nocy, przebazowania miedzykrajowe, czy też biznesowe. Prowadzimy również sprzedaż, serwis i detailing statków powietrznych, dodatkowo jesteśmy przedstawicielami najlepszych systemów hamulcowych firmy Beringer-Aero oraz nowoczesnych przyrządów pokładowych IFD-net. Serdecznie zapraszamy do Dolnośląskiego Ośrodka Szkolenia Lotniczego.

Skontaktuj się

Z NAMI

TELEFON
ADRES E-MAIL
NASZA LOKALIZACJA
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

V

O

U

C

H

E

R

W celu zakupu Vouchera prosimy o kontakt: